Velosipēdistu drošības un izglītības fonds piedāvā ēku īpašniekiem un apsaimniekotājiem konsultācijas drošu un ērtu velonovietņu izveidošnā un dialoga ar ēkas izmantotājiem, kas ir arī velosipēdu lietotāji, veidošanā.

Praksē ne vienu reizi vien esam saskārušies ar situācijām, kad saduras ēkas saimnieka vai apsaimniekotāja intereses- uzturēt ēku tīru, kāpņu telpas un gaiteņus brīvus un pēc iespējas samazināt savu atbildības apjomu un velosipēdu lietotāju intereses- novietot savus braucamos drošībā un vienlaicīgi pašiem ērti pieejamā vietā. Nav reti gadījumi, šīs intereses ir šķietami neapvienojamas- ēkas saimniekam vai apsaimniekotājam nav pieņemami, ka atstātie velosipēdi skrāpē sienas, aizņem vietu, pienes ēkā putekļus un dubļus, savukārt velosipēdu lietotāji nevēlas atstāt savus braucamos slikti apsargātos vai nemaz neapsargātos pagalmos vai uzskata, ka novietot to autostāvvietā ēkas vai teritorijas tālajā galā ir pārāk tālu.

Velosipēdistu drošības un izglītības fonds kopā ar jums iedziļināsies tieši jūsu jautājuma pašā būtībā, lai izprastu to un kopīgiem spēkiem atrastu tehniski, ekonomiski un arī no iesaistīto pušu viedokļa labāko risinājumu.

Namu saimnieki, nāciet uz Velosipēdistu drošības un izglītības fondu un padariet savus namus velosipēdistiem draudzīgus!

Kontaktinformācija: 29239273.